ბაზრის კვლევა   საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტრო აცხადებს ბაზრის კვლევას
16.06.2022
საინფორმაციო და საკომუნიკაციო აღჭურვილობის (ICT) შესყიდვის მიზნით
საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტრო, COVID-19-ის წინააღმდეგ სწრაფი რეაგირების პროექტის ფარგლებში, მსოფლიო ბანკის შესყიდვების წესებისა და პირობების შესაბამისად გეგმავს საინფორმაციო და საკომუნიკაციო აღჭურვილობის (ICT) შესყიდვას: ლოტი 1 - აუდოივიზუალური სისტემა, ლოტი 2 - ფოტოაპარატურა.
წინადადებების წარმოდგენის  ბოლო ვადაა 2022 წლის 23 ივნისი.
გთხოვთ, წინადადებები მოგვაწოდოთ შემდეგი ელექტრონული ფოსტის მისამართზე:    ttoriashvili@moh.gov.ge და khamilakhvari@moh.gov.ge  - სათაურით (subject line)  წინადადება - ბაზრის კვლევა საინფორმაციო და საკომუნიკაციო აღჭურვილობის შესყიდვის მიზნით.

The Ministry of Internally Displaced Persons from Occupied Territories, Labour, Health and Social Affairs of Georgia announces market research for procurement of ICT Equipment
The Ministry of Internally Displaced Persons from Occupied Territories, Labour, Health and Social Affairs of Georgia intends to procure Information and Communication (ICT) Equipment (Lot 1 – Audiovisual system, Lot 2 – Photographic equipment) in compliance with the World Bank Procurement Rules and Regulations within the framework of the Emergency COVID-19 Response Project.
The deadline for submission of your offers in June 23, 2022.
The offers should be submitted to the following e-mail addresses: ttoriashvili@moh.gov.ge და khamilakhvari@moh.gov.ge - (subject line) Offer – market research for procurement of Information and Communication (ICT) Equipment.
Contact Information: The Ministry of Internally Displaced Persons from Occupied Territories, Labour, Health and Social Affairs of Georgia