საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტრო, გეგმავს ბავშვებში გლუკოზის უწყვეტი მონიტორინგის (ე.წ. CGM) სისტემების შესყიდვას.
გთხოვთ, შესასყიდი საქონელის სპეციფიკაციები და სატენდერო პროცედურებში მონაწილეობის მისაღებად მიმწოდებლისათვის განსაზღვრული მოთხოვნები იხილოთ თანდართულ ფაილში და წარმოადგინოთ წინადადება ფაილიში მითითებული ფასების ცხრილის ფორმატის შესაბამისად.
წინადადებების წარმოდგენის საბოლოო ვადაა 18 მარტი, 2022 წ.
გთხოვთ, წინადადებები მოგვაწოდოთ შემდეგი ელექტრონული ფოსტის მისამართებზე: khamilakhvari@moh.gov.ge; ninokvernadze@moh.gov.ge;
წინასწარ გიხდით მადლობას ბაზრის კვლევაში მონაწილეობის მიღებისთვის.
საკონტაქტო ინფორმაცია: საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს პროექტის განმახორციელებელი ერთეული (PIU):

The Ministry of Internally Displaced Persons from the Occupied Territories, Labour, Health and Social Affairs of Georgia, intends to procure Continues Glucose Monitoring (CGM) System Devices for children.
The specifications of goods and the requirements defined for the Suppliers for participating in procurement process are provided in the attached file. Please, submit your proposal in compliance with the Price Schedule provided in the attached file.
The deadline for submission of the proposals is March 18, 2022.
Please, send your proposals to the following e-mail addresses: ninokvernadze@moh.gov.ge; khamilakhvari@moh.gov.ge.
Thank you in advance for participating in market research.
The contract details: The Project Implementation Unit of the Ministry of Internally Displaced Persons from the Occupied Territories, Labour, Health and Social Affairs of Georgia: